€ 16.950
BMW 1 Serie
116d Corporate Lease 50% deal 8475 ,- ACTIE Automaat / 18'' LMV / Sportstoelen / LED / Navi / TelefoonBijzondere opties
- 16 inch lichtmetalen wielen V-spaak (styling 378)
- Airco
- Cruise control
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Lichtmetalen velgen 16"
- Navigatiesysteem Professional
Alles over deze personenauto
Over de BMW 1 Serie

Neem plaats in de cockpit, start de motor en voel het vermogen. Met deze sportieve BMW 1-serie hebt u altijd de controle. Deze dealeronderhouden auto heeft een kilometerstand van 137271, het bouwjaar is 2017. Met de zuinige dieselmotor en de automatische transmissie is autorijden een waar genoegen. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, led-achterlichten, verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bediende ramen, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Gespierd in het laag, soepel in het hoog: het Harman/Kardon audiosysteem levert een regelrechte sensatie van geluid! Natuurlijk is het systeem ook voorzien van: connected drive services, navigatiesysteem met harde schijf en multifunctioneel sportstuur. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze BMW heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. Ook verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de BMW 1-serie heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Een auto kopen bij AutoCenter Heerenveen en AutoCenter Veenstra is altijd een voordelige keuze.
Zeker nu u iets extra's krijgt. Tijdelijk kunt u profiteren van onze Vijftig/Vijftig deal. U betaalt nu 50 procent en
50 procent verspreidt over 12,24 of 36 maanden. Het maakt niet uit welk termijn u kiest, u betaalt nu slechts
de helft en de andere helft lost u verspreidt af tegen nul procent rente! En u heeft de mogelijkheid om boetevrij
extra in te lossen.
Op afspraak zijn onze vestigingen geopend tot 22:00 uur
Buiten openingstijden bereikbaar via Whatsapp onder nummer 06-19963729
Wij van Autocenter Veenstra hebben ons aangesloten bij www.autobedrijf.tevreden.nl. Hier kunt u zien wat de ervaringen waren van de klanten die u voor gingen in het kopen van hun auto bij Autocenter Veenstra