€ 11.950
Volkswagen Polo
1.0 TSI Comfortline Airco / Carplay /LmvBijzondere opties
- Cruise control adaptief
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
- Airco
- Velgen 'Sassari' briljantzilver, 15 inch lichtmetaal
- Airconditioning, handbediend (Climatic)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- Lichtmetalen velgen 15"
Alles over deze personenauto
Over de Volkswagen Polo

Fabrikant: Autocenter Veenstra Produksjewei 15 8501XD JOURE, NL 0513411551 http://www.autocenterveenstra.nl info@autocenterveenstra.nl
Let op dit zijn preview foto's als de auto volledig is gepoetst komt de gehele fotoreportage online
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Volkswagen Polo uit 2020. Er staat 110274 kilometer op de teller. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Polo ziet er dan ook uit als nieuw. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard full map navigatiesysteem. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Uw bijrijder luistert naar een podcast, de kids gamen op de achterbank. De ingebouwde WIFI-hotspot maakt het allemaal mogelijk. Het geluidssyteem in deze Volkswagen Polo is regelbaar met behulp van de audiobediening op het stuur. Deze Volkswagen is voorzien van WIFI-hotspot, DAB ontvangst, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Volkswagen Polo heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Een auto kopen bij AutoCenter Veenstra is altijd een voordelige keuze.
Zeker nu u iets extra's krijgt. Tijdelijk kunt u profiteren van onze Vijftig/Vijftig deal. U betaalt nu 50 procent en
50 procent verspreidt over 12,24 of 36 maanden. Het maakt niet uit welk termijn u kiest, u betaalt nu slechts
de helft en de andere helft lost u verspreidt af. En u heeft de mogelijkheid om boetevrij
extra in te lossen.
Op afspraak zijn onze vestigingen geopend tot 22:00 uur
Buiten openingstijden bereikbaar via Whatsapp onder nummer 06-19963729
Wij van Autocenter Veenstra hebben ons aangesloten bij www.autobedrijf.tevreden.nl. Hier kunt u zien wat de ervaringen waren van de klanten die u voor gingen in het kopen van hun auto bij Autocenter Veenstra













