€ 6.950
Renault Clio
Estate 0.9 TCe Zen Airco / Led / CruiseBijzondere opties
- Cruise control
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco
- Audio-navigatie full map
Alles over deze personenauto
Over de Renault Clio

Fabrikant: Autocenter Veenstra Produksjewei 15 8501XD JOURE, NL 0513411551 http://www.autocenterveenstra.nl info@autocenterveenstra.nl
Let op dit zijn preview foto's als de auto volledig is gepoetst komt de gehele fotoreportage online.
Voor deze Renault Clio Estate moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Het navigatiesysteem brengt u vlot naar uw bestemming, terwijl u luistert naar het glasheldere geluid van het audiosysteem met DAB-radio. Deze Renault Clio Estate is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Ook is de Renault uitgerust met: buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Clio Estate is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Renault te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Een auto kopen bij AutoCenter Veenstra is altijd een voordelige keuze.
Zeker nu u iets extra's krijgt. Tijdelijk kunt u profiteren van onze Vijftig/Vijftig deal. U betaalt nu 50 procent en
50 procent verspreidt over 12,24 of 36 maanden. Het maakt niet uit welk termijn u kiest, u betaalt nu slechts
de helft en de andere helft lost u verspreidt af. En u heeft de mogelijkheid om boetevrij
extra in te lossen.
Op afspraak zijn onze vestigingen geopend tot 22:00 uur
Buiten openingstijden bereikbaar via Whatsapp onder nummer 06-19963729
Wij van Autocenter Veenstra hebben ons aangesloten bij www.autobedrijf.tevreden.nl. Hier kunt u zien wat de ervaringen waren van de klanten die u voor gingen in het kopen van hun auto bij Autocenter Veenstra













